Tenisové rakety - Dunlop, Merco, Fischer, ProKennex, Tecnifibre, Babolat, Yonex...

Tenisové rakety
Profi tenisové rakety
Rekreačné tenisové rakety
Rekreačné tenisové rakety
Detské tenisové rakety
Detské tenisové raketyDUNLOP- veľmi známa športová značka zaoberajúca výrobou rôznych športových potrieb.

  • Do sortimentu tejto značky patria svetovo uznávané športové potreby ako sú napríklad tenisové rakety, squashové rakety,tenisové loptičky, squashové loptičky, tenisové výplety, squashové výplety, ochranné okuliare a iné vysoko kvalitné výrobky značky Dunlop. Tenisové a squashové rakety Dunlop patria k svetovej špičke a hrávajú s nimi tí najlepší na svete. Značka Dunlop patrí do prvej trojice svetovo uznávaných výrobkov pre raketové hry.

 

BABOLAT

  • Francúzska značka Babolat vznikla v roku 1875. Vedenie firmy sa nachádza v meste LYON. Firma sa zaoberá hlavne výrobou a vývojom tenisových, squashových, badmintonových potrieb. Rakety Babolat pre všetky tieto športy, používa mnoho svetových hráčov (BABOLAT aeropro drive new Rafael Nadal, BABOLAT pure drive Andy RODDICK). Babolat sa zaoberá aj vývojom nových matriálov a technológií, ktoré slúžia k ešte lepším vlastnostiam výrobkov tejto značky (struna, výplet, loptička, grip, rám rakety) Medzi využívané patria hlavne Carbon Nanotube TM, High modulus graphite, Zylon TM used, Graphite, Kevlar®, Fiberglass, Straight Beam + Stabilizers, Tubular Beam,Rectangular Beam, Dual Woofer, Woofer, Soft Woofer, CORTEX SYSTEM a pod.
  • Súťažné tenisové rakety BABOLAT AEROPRO DRIVE CORTEX, BABOLAT PURE DRIVE, BABOLAT DRIVE Z LITE CORTEX, BABOLAT DRIVE Z TOUR CORTEX, BABOLAT AERO STORM, BABOLAT PURE STORM, BABOLAT PURE CONTROL patria k základným radám týchto špičkových tenisových rakiet tejto svetovo známej francúzskej spoločnosti.

 

Wilson (USA)

  • Americká značka Wilson sa špecializuje na výrobu športových potrieb a oblečenia pre celú radu športov ako sú tenis, squash, badminton a veľa ďalších. Spoločnosť Wilson úspešne zásobuje športový trh už viac ako 100 rokov a má veľmi silné zastúpenie v predaji rakiet, loptičiek, obuvi pre raketové športy (tenis, squash, badminton, racketball )
Nákupný košík